fotoksiążki

Fotoksiążka ze zdjęć rodzinnych

W dobie fotografii cyfrowej odbitki papierowe, ramki na zdjęcia, albumy ze zdjęciami idą trochę w zapomnienie i straciły na popularności. Zdjęcia rodzinne gromadzimy na dyskach komputerów i laptopów. Często oglądamy je tylko raz, bezpośrednio po zrobieniu a później o nich zapominamy. Rzadko do nich zaglądamy, nie mówiąc już o wspólnym ich oglądaniu.

fotoksiążka ze zdjęć rodzinnych
fotoksiążka lub album ze zdjęć rodzinnych

Jeżeli wśród Twoich zdjęć dominują zdjęcia rodzinne, które dokumentują Wasze wspólne wyjazdy, imprezy, wakacje i życie codzienne, fajną alternatywą jest pamiątkowa fotoksiążka lub album ze zdjęć rodzinnych.

Z pośród tysięcy zdjęć jakie zrobiłaś/eś swojej rodzinie, możesz wybrać kilkadziesiąt, wywołać je i stworzyć z nich specjalny album ze zdjęciami Twojej rodziny. Można też zdjęcia zachować w jeszcze innej formie czyli fotoksiążki. Bedzie kosztować mniej niż album ze zdjęciami ale wymaga stworzenia projektu. Prace nad projektem czyli układanie zdjęć na poszczególnych stronach, dodawanie komentarzy lub dat to również fajne chwile. Szczególnie gdy robi się to z innymi członkami rodziny (jak wspólne pieczenie pierników przed świętami).
Do fotoksiążki można wybrać więcej zdjęć niż do albumu. Dwieście, trzysta czy czterysta. Zdjęcia które masz w formie wywołanych odbitek fotograficznych trzeba wcześniej zeskanować aby dysponować zdjęciem w formie cyfrowej. Tutaj znajdziesz informacje jak to prawidłowo zrobić > skanowanie zdjęć . Nie muszą być piękne. Wystarczy, że są poprawne technicznie. Zazwyczaj będą to zdjęcia ważne, zabawne i będą opowiadać historię rodzinną. Dzięki niej udokumentujesz upływający czas, który oczywiście będzie widać tylko po Twoich dzieciach i wnukach, ponieważ Ty, Twoja żona i znajomi cały czas będziecie piękni i młodzi.

zdjęcia rodzinne


Fotoksiążka ze zdjęć rodzinnych to też oryginalny pomysł na prezent dla najbliższych. Jeżeli Twoi dziadkowie obchodzą pięćdziesiątą rocznicę ślubu, lub Twoi rodzice mają okrągłe urodziny, a może chcesz zrobić niezapomniany prezent dla swojej żony lub dzieci, to zamiast kupować kolejną niepotrzebną rzecz, którą odstawią w kąt, zrób dla nich coś niezwykłego, coś co sprawi, że łza zakręci się w ich oku. Takim właśnie prezentem jest fotoksiążka ze zdjęć rodzinnych.

 

tutaj stworzysz swoją fotoksiążkę

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *