okazje

Fotoksiążka w prezencie na gwiazdkę

Sokoro jesteś na tej stronie to znaczy, że zainteresowała Cię fotoksiążką, która może stanowić fajny prezent pod choinkę. Aby zdążyć z zamówieniem takiego prezentu na czas warto zabrać się za nią najpóźniej na początku grudnia a najlepiej jeszcze w listopadzie.

 

Uwaga: aby otrzymać fotoksiążkę przed Świętami Bożego Narodzenia trzeba ją zaprojektować i zamówić na początku grudnia. Czasu jest niewiele !

 

Każdy z nas zapewne uwielbia okres zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Zaczynamy powoli tworzyć listę zakupów potrzebnych do przygotowania ulubionych potraw i wypieków. Powoli czujemy zapach choinkowego igliwia. Zawczasu pieczemy domowe pierniczki, żeby na święta były idealne. Ogólnie wpadamy w przedświąteczny klimat, który pochłania nas w całości.

Schody zaczynają się w momencie kiedy zaczynamy rozmyślać jaki prezent na gwiazdkę zaserwować mężowi, rodzicom czy też teściom. Chcemy, aby otrzymany od nas upominek był wyjątkowy i oryginalny, aby kojarzył się ze wspólnie spędzonym czasem, zawierał w sobie wspólnie spędzone chwile. Żeby towarzyszył nam na długie lata. Długo poszukujemy w pamięci idealnego rozwiązania, aż dochodzimy do wniosku, że idealnym prezentem będzie fotoksiążka.

 

program do zamawiania fotoksiążek

 

Fotoksiążka w prezencie pod choinką sprawdzi się u każdego

Jest to książka, zaprojektowana przez nas samych. Zawiera wybrane przez nas fotografie oraz opisy do nich. Może mieć różny format, oprawę, grubość. Mamy bardzo duże pole do popisu. Na obecnym rynku jest wiele firm zajmujących się robieniem takich książek. Najwygodniejszą formą jest możliwość zaprojektowania jej w pełni i zamówienia przez internet, bez wychodzenia z domu. Fotoksiążka to takie nowoczesne wydanie albumu do zdjęć. Kiedyś fotografie wkładało się za folię i trzymało w albumach, teraz mamy je pięknie wydrukowane metodą cyfrową w formie właściwie niezniszczalnej. Któż z nas nie ucieszyłby się z takiego prezentu. Dla męża może być w formie zbioru zdjęć z wszystkich Waszych wspólnych lat, od momentu Waszego poznania, aż po dziś dzień. Dla rodziców natomiast całe Twoje dotychczasowe życie, Wasze wspólnie spędzone lata jak jeszcze było się dzieckiem. Może być też jako forma podziękowania za wszystkie lata. Pomysłów jest wiele.

fotoksiążka wręczona żonie da radość całej rodzinie

Trzeba jednak pamiętać, że należy ją zamówić odpowiednio wcześniej najlepiej 2-4 tygodnie przed świętami.

 

Teraz, gdy już nie ciąży na nas myśl o prezentach, przedświąteczne szaleństwo może trwać w nieskończoność. Możemy być pewni, że nasze upominki to będzie strzał w dziesiątkę. Gwarantujemy, że każdemu z członków rodziny zakręci się w oku łezka.

 

fotoksiążka w prezencie pod choinką
zdjęcia rodzinne w fotoksiążce
prezent pod choinkę

Czasu zostało niewiele !

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *