okazje

Prezent dla babci

Dziadkowie są bardzo ważnymi osobami w życiu każdego malucha. Rozpieszczają swoje wnuki, tulą je, dbają o nie najlepiej, jak potrafią. Czasami tego nie doceniamy, szybko przyzwyczajamy się do tego, że babcia czy dziadek chętnie nam pomagają i nawet zdarza nam się zapomnieć im podziękować.

fotoksiążka dla babci

Jednak w dwa szczególne dni w roku wszyscy sobie o tym przypominamy – oczywiście mowa o dniu babci oraz dniu dziadka. To wyjątkowe święto, które pozwala nam podziękować za wkład dziadków w wychowanie dziecka. Aby dziadkowie mogli poczuć się zauważeni i docenieni, warto poszukać dla nich niezwykłego i oryginalnego prezentu. Przykładem takiego upominku może być fotoksiążka ze zdjęciami. Na pewno wywoła wiele łez wzruszenia i radości u starszych osób.

zaprojektuj tutaj fotoksiążkę dla babci


W dobie smartfonów z wgranymi aparatami robimy na co dzień mnóstwo zdjęć. Jednak jest ich tak dużo, że ciężko się w tym odnaleźć. Często zdarza się, że część fotografii zgubi się, przypadkiem zostanie usunięta czy zniknie na zawsze wskutek awarii urządzenia. Wydrukowanie tych zdjęć w pięknie oprawionej fotoksiążce sprawi, że zachowają się na długie lata. Fotoksiążka wręczona babci na pewno zajmie honorowe miejsce na półce, a dumni dziadkowie będą się nią chwalić wszystkim gościom. Dziecko po wielu latach także będzie mogło powrócić do radosnych wspomnień z dzieciństwa za sprawą tej magicznej księgi.

fotoksiążka na dzień babci

Fotoksiążkę możemy spersonalizować zależnie od naszych upodobań. Może zawierać same zdjęcia wnuczków i najbliższej rodziny. Mogą to być fotografie z wspólnie spędzonych świąt, zdjęcia dzieci z przedszkola czy szkoły, a także z wyjazdów i wycieczek. Fotoksiążka świetnie odda klimat wspaniałych wspomnień i ciepłych chwil z codziennego życia. Fotka malucha samodzielnie robiącego kanapki, występującego na przedstawieniu czy biegającego po plaży rozweseli całą rodzinę. Do wszystkich zdjęć można śmiało dodać jakieś zabawne lub wzruszające podpisy. Książka daje nam ponadto możliwość wybrania wzoru, tła i odpowiedniego układu zdjęć. Już sam wybór fotografii i oprawy książki może być świetną zabawą, do której oczywiście możemy zaangażować też dzieci. Mogą one wspólnie zdecydować o tym, jak ma wyglądać prezent dla dziadków, a potem radośnie go wręczyć wraz ze szczerymi życzeniami i narysowaną laurką.

prezent dla babci na urodziny
jedna fotoksiążka dla jednej babci, druga dla drugiej babci, trzecia dla rodziców

 

fotoksiążka dla babci to jeden z najlepszych prezentów jakie może dostać babcia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *