Fotoksiążka w prezencie na gwiazdkę

Posted Leave a commentPosted in okazje

Za kilka tygodni będziemy mieli Święta Bożego Narodzenia. Z odpowiednim wyprzedzeniem szukamy pomysłów na prezenty dla najbliższych. Chcemy, aby otrzymany od nas upominek był wyjątkowy i oryginalny, aby kojarzył się ze wspólnie spędzonym czasem, zawierał w sobie wspólnie spędzone chwile. Żeby towarzyszył nam na długie lata. Długo poszukujemy w pamięci idealnego rozwiązania, aż dochodzimy do wniosku, że idealnym prezentem będzie fotoksiążka.

Prezent dla babci

Posted Leave a commentPosted in okazje

Dzień babci i dzień dziadka to wyjątkowe święto, które pozwala nam podziękować za wkład dziadków w wychowanie dziecka. Aby dziadkowie mogli poczuć się zauważeni i docenieni, warto poszukać dla nich niezwykłego i oryginalnego prezentu. Przykładem takiego upominku może być fotoksiążka ze zdjęciami. Na pewno wywoła wiele łez wzruszenia i radości u starszych osób.

Prezent dla rodziców

Posted Leave a commentPosted in okazje

Idealny prezent dla rodziców to taki, który będzie wzruszał, cieszył, nakłaniał do wspomnień. Wiemy wszyscy, jak ważne są dzieci dla swoich rodziców. Dlatego rodzice będą się cieszyć gdy dostaną na pamiątkę zdjęcia rodzinne.
W jakiej formie? Jak ma to wyglądać? Najlepszym i najciekawszym pomysłem, będzie fotoksiążka!

Prezent na 18 urodziny

Posted Leave a commentPosted in okazje

Zbliżają się osiemnaste urodziny bliskiej Ci osoby i zastanawiasz się nad tym, jaki prezent będzie najlepszym rozwiązaniem? Być może nie wszyscy się z tym zgodzą, ale wydaje się, że wybór prezentu bardzo często jest czymś trudnym (nie chodzi tylko o sytuację, w której solenizant albo solenizantka obchodzi osiemnaste urodziny). Niemniej jednak ze wszystkim można sobie […]

Fotoksiążka na zakończenie szkoły

Posted 1 CommentPosted in okazje

Okres szkolny pamiętamy całe życie. Pozostaje w naszych wspomnieniach.

W dzisiejszych czasach gdy aparat fotograficzny jest w każdym telefonie a prawie każdy uczeń ma telefon w okresie kilku lat wspólnej nauki, wycieczek, imprez klasowych – robionych jest sporo zdjęć. Warto te zdjęcia zebrać od różnych osób. Wybrać te najlepsze, najciekawsze, z najważniejszych momentów tak aby nie zabrakło żadnej koleżanki czy kolegi – i zamówić wspólną fotoksiążkę dla całej klasy oraz wychowawcy.

Fotoksiążka na roczek dziecka

Posted Leave a commentPosted in okazje

Fotoksiążka dziecka to sposób w jaki możesz prezentować najładniejsze, najśmieszniejsze i najbardziej wzruszające zdjęcia córki, syna, wnuczki lub wnuczka dokumentujące ich “pierwsze razy” takie jak: poród, odcięcie pępowiny, pierwsze karmienie, pierwsza kąpiel, pierwszy spacer, pierwszy uśmiech, samodzielne siedzenie, raczkowanie, pierwszy krok, pierwsze wakacje. Fotoksiążka na roczek dziecka to prawdziwa skarbnica wspomnień, która wywoła uśmiech na twarzy Twoich najbliższych i niejednokrotnie będzie również przyczyną ogromnego wzruszenia wywołującego łzy w oczach.