okazje

Fotoksiążka na roczek dziecka

Przyjście dziecka na świat, to niezapomniana i najważniejsza chwila w życiu jego najbliższych. Dumni rodzice i dziadkowie na każdym kroku robią zdjęcia swojej pociechy, dokumentując w ten sposób każdy ważny i mniej ważny moment z jej życia.

fotoksiążka na roczek dziecka

 

Jeżeli jesteś świeżo upieczonym rodzicem lub dziadkiem, to mam dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia. Jest nią fotoksiążka dziecka.
Fotoksiążka dziecka to sposób w jaki możesz prezentować najładniejsze, najśmieszniejsze i najbardziej wzruszające zdjęcia córki, syna, wnuczki lub wnuczka dokumentujące ich “pierwsze razy” takie jak: poród, odcięcie pępowiny, pierwsze karmienie, pierwsza kąpiel, pierwszy spacer, pierwszy uśmiech, samodzielne siedzenie, raczkowanie, pierwszy krok, pierwsze wakacje.
Oczywiście fotoksiążka dziecka nie obejdzie się bez jego zdjęć z bliskimi, czyli mamą, tatą, rodzeństwem, dziadkami, ciociami i wujkami oraz rówieśnikami.
Przygotowanie takiej fotoksiążki może być oryginalnym pomysłem na prezent z okazji pierwszych urodzin.

 

Fotoksiążka na roczek dziecka to prawdziwa skarbnica wspomnień, która wywoła uśmiech na twarzy Twoich najbliższych i niejednokrotnie będzie również przyczyną ogromnego wzruszenia wywołującego łzy w oczach.

 

Zamówienie takiej fotoksiążki to nic trudnego.

  • przechodzisz do programu Zaprojektuj-sam
  • zakładasz konto aby móc zapisać prace nad projektem
  • projektujesz fotoksiążkę w prostym i intuicyjnym programie
  • sprawdzasz czy projekt Ci się podoba
  • zamawiasz wykonanie fotoksiążki
tutaj możesz zaprojektować swoją fotoksiążkę

 

 

fotoksiążka dziecka


Fotoksiążka na roczek dziecka to prezent, który rodzice będą chętnie pokazywać swoim znajomym i rodzinie, a Twój potomek pochwali się nim przed swoimi dziećmi i wnukami.
Jeżeli nie masz zdolności manualnych i nie potrafisz sam przygotować takiej niespodzianki, nie rezygnuj z tego pomysłu. Możesz poprosić o pomoc profesjonalną firmę. Ty będziesz musiał dostarczyć im tylko zdjęcia. Pamiętaj, jedyna w swoim rodzaju fotoksiążka na roczek dziecka może powstać tylko i wyłącznie dzięki Twojej pomysłowości i kreatywności. To od Ciebie zależy, czy chcesz podarować ukochanej osobie coś szczególnego, coś co uwiecznia wspomnienia, coś do czego chętnie się wraca.

 

Fotoksiążka na roczek dziecka to najwspanialszy prezent, który docenia się szczególnie po latach. Fotoksiążka na roczek dziecka zbierze Twoich bliskich przy rodzinnym stole. Warto ją podarować i warto ją mieć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *