Inne produkty

Zobacz jakie jeszcze oferujemy produkty.
Niektóre z nich mogą stanowić doskonały prezent z różnych okazji.

 

fotoksiążka ślubna

fotoksiążka ślubna

Wiele osób używając określenie “fotoksiążka ślubna” ma na myśli “fotoalbum ślubny”, produkt wyższej jakości, bardziej elegancki, mający grube kartki, rozkładający się na płasko. Zobacz więcej informacji na temat fotoksiążki ślubnej

więcej informacji

tutaj zaprojektujesz fotoksiążkę

 

 

zestaw fotoalbumów

albumy ślubne w zestawie

Ponieważ wiele par było zainteresowanych zamówieniem dodatkowych fotoalbumów lub fotoksiążek dla swoich rodziców – jako prezent w ramach podziękowania, stworzyliśmy zestawy. Cena zestawu jest niższa niż zamawiając je oddzielnie.

więcej informacji

 

 

księga gości

księga gości

Pamiątkowa księga gości zamawiana jest z różnych okazji, przez osoby prywatne i firmy. Bardzo popularne jest zamawianie księgi na wesele do wpisywania życzeń dla Pary Młodej na pamiątkę.

Księgi gości zamawiają również organizatorzy konferencji, zjazdów. Zamawiane są przez hotele i renomowane butiki. Zobacz jak wyglądają nasze eleganckie spersonalizowane pamiątkowe księgi.

więcej informacji

 

 

pudełko na album

eleganckie pudełko na album

Sporo osób zamawiając album do wklejania zdjęć (lub fotoalbum) chętnie zamawia również pudełko na ten album oprawione w taki sam materiał lub inny pasujący kolorystycznie. Oba produkty są dopasowane do siebie pod względem wielkości. Pudełko stanowi nie tylko zabezpieczenie albumu przed czynnikami zewnętrznymi ale również nadaje mu dodatkowego eleganckiego charakteru.

więcej informacji

tutaj zamówisz pudełko na album

 

 

pudełko standard na zdjęcia

pudełko na zdjęcia

Coraz rzadziej oglądamy zdjęcia na papierze, coraz rzadziej je zamawiamy. Mimo to mamy ich trochę włożonych w pudełkach po butach, herbacie czy też w kopertach. Ładne dopasowane do zdjęć pudełko nie tylko nam może się przydać ale również może być fajnym niedrogim prezentem zarówno dla bliskiej jak i dalszej osoby

więcej informacji

tutaj zamówisz pudełko na zdjęcia

 

 

pudełko premium na zdjęcia

Pudełko na zdjęcia o podwyższonym standardzie. Boki pudełka wykonane są z drewna. Mogą być w kolorze białym, ciemno brązowym (wenge) lub czarnym. Twarda pokrywa pudełka może być pokryta płótnem lub nubukiem. Na pudełku można umieścić napis lub element graficzny. Może być on wygrawerowany, nadrukowany (oprócz koloru srebrnego lub złotego) lub wytłoczony stemplem. Pudełko to może być doskonałym prezentem ślubnym lub na chrzciny.

tutaj zamówisz pudełko premium

 

 

fotokalendarz

kalendarz na ścianę

Kalendarze ścienne powszechnie spotykamy w naszych domach i biurach. Zazwyczaj posiada ono jakieś zdjęcie: widoczek, pieski, kotki, motory, obce dzieci itd. A przecież można zamówić fajny kalendarz z naszymi zdjęciami: naszych dzieci, naszej rodziny, z wakacji, z wycieczki zagranicznej itd. Taki kalendarz będziemy milej odbierali a tym bardziej, że wisi on cały rok na naszej ścianie.

więcej informacji

tutaj zamówisz kalendarz ze swoimi zdjęciami

 

 

zdjęcie na płycie

Zdjęcie naklejone na twardą płytę mdf o grubości 12 mm. Brzegi pomalowane na biały lub czarny kolor. Szeroki zakres formatów od 20 x 20 cm do 70 x 100 cm. Powierzchnia zdjęcia pokrywana jest matowym lub błyszczącym laminatem dla zwiększenia trwałości zdjęcia. Taka forma zdjęcia doskonale się sprawdza w nowoczesnych wnętrzach biur, kawiarni, klubów, przychodni itd.

takie zdjęcie można zamówić