Tania fotoksiążka

“tania fotoksiążka” lub “fotoksiążka najtaniej”

tania fotoksiążka

to frazy bardzo często wpisywane w wyszukiwarce Google w celu znalezienia atrakcyjnej oferty na fotoksiążkę w niskiej cenie. Nie lubimy przepłacać a tym samym chętnie korzystamy z tanich ofert. Cena staje się głównym kryterium wyboru. Porównujemy wyłącznie ceny pomijając inne aspekty produktu np. jakość, trwałość, wygląd, wygoda, serwis, czasie realizacji, kosztach uboczne (np.przesyłki) itd. Bazują na tym porównywarki cenowe produktów w sklepach internetowych: Ceneo, Nokaut, Skąpiec itd. Fotoksiążki projektowane i zamawiane w naszym programie naprawdę należą do tanich na rynku przy zapewnieniu wysokiej jakości wykonania i dużej trwałości.

 

Fotoksiążka tanio w poniższej ofercie:

fotoksiążka najtaniej
  • dostępne formaty: 21×21 cm, 30×30 cm, 21×28 poziom, 28×21 pion
  • dostępne są dwa rodzaje okładek:
    • okładka foto (błyszcząca lub matowa – matowa super wygląda)
    • okładka materiałowa (pokryta płótnem introligatorskim lub ekoskórą)
  • możliwa ilość stron w fotoksiążce od 28 do 100
  • ceny fotoksiążek wyświetlane są w naszym programie. Cena fotoksiążki zależy od formatu i od ilości stron
  • w programie do projektowania fotoksiążek można skorzystać z opcji proponującej różne układy zdjęć na stronie lub można rozmieszczać zdjęcia samodzielnie
  • dostępnych jest również kilkanaście szablonów (motywów) z dopasowanymi tłami i elementami graficznymi do tematu fotoksiążki
tutaj możesz zaprojektować i zamówić swoją fotoksiążkę

 

fotoksiążka cena

 

Czy faktycznie fotoksiążki są tanie?

Zróbmy prosty rachunek. Fotoksiążka 30×30 na każdej stronie może opublikować 4 zdjęcia 10×15. Tak naprawdę może być ich więcej nawet 6. Dla 28 stron fotoskiążki 30×30 cm przyjmując tylko 4 zdjęcia na stronę mamy ich 112 szt.. Zamawiając te zdjęcia przez internet musielibyśmy za nie zapłacić od 25 do 78 zł. Doliczmy do tego koszt albumu na ponad 100 zdjęć 10×15 to wyjdziemy nam kwota ponad 60 zł. Fotooksiążka z okładką Foto błyszczącą lub z ekoskóry/płótna kosztuje właśnie 60 zł. Stworzenie projektu fotoksiążki to zazwyczaj rodzinna przyjemność, integracja a na końcu satysfakcja z efektu końcowego.

Fotoksiążka jest cieńsza, zajmuje miej miejsca na półce i nie traci na jakości zdjęć w trakcie dlugoletniego przechowywania jak odbitki fotograficzne zwykle wywoływane po minimalnych kosztach dla osiągnięcia najniżej ceny rynkowej .

 

Przykładowe kolory okładek materiałowych

 

Fotoksiążkę można zamówić łącznie z opracowaniem przez nas projektu graficznego jeżeli zamawianych jest co najmniej 10 sztuk. Prosimy podać ile będzie zamówionych fotoksiążek, w jakim formacie i z jaką ilością stron – przygotujemy wtedy ofertę.

Przy zamówieniu powyżej 25 sztuk fotoksiążek projekt będzie opracowany gratis.

 

One thought on “Tania fotoksiążka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *