Nasza oferta

to sposób na zachowanie zdjęć a tym samym na trwałe zachowanie wspomnień
na wiele lat w takich produktach jak

 

fotoksiążki      fotoalbumy      albumy na zdjęcia

 

 

Fotoksiążki

fotoksiążki ⇒  drukowane są cyfrowo na papierze o grubości 170-200 g/m2 w oparciu o indywidualnie opracowany projekt graficzno-fotograficzny rozmieszczenia zdjęć. Udostępniamy bezpłatnie program do opracowania projektu fotoksiążki. Fotoksiążka może mieć od 28 do 100 stron. Na twardej okładce może być zdjęcie (błyszczące lub matowe) lub może być wykonana z materiału (ekoskóry lub płótna). Dostępnych jest ponad 40 kolorów materiałów.

więcej informacji

 

Zobacz poniżej przykłady fotoksiążek

 

 

Fotoalbumy

fotoalbumy ⇒  w skrócie można określić, że są to wyższej jakości i bardziej eleganckie fotoksiążki. Wykonywane na papierze fotograficznym. Kartki są grube i sztywne. Fotoalbumy rozkładają się na płasko. Oferujemy je w dwóch standardach.

więcej informacji

 

 

Albumy na zdjęcia

albumy na zdjęcia ⇒  to tradycyjne albumy ze sztywnymi kartkami oddzielane przekładkami pergaminowymi, które służą do wklejania zdjęć fotograficznych

więcej informacji

 

 

 

 

 

 

Jaki temat zdjęć najlepiej nadaje się do zrobienia fotoksiążki ?

View Results

2 thoughts on “Nasza oferta

  1. Super kontakt z miłym sprzedawcą, staranne wykonanie fotoksiążki, na pewno w przyszłości skorzystam z usług tej firmy 🙂

  2. Bardzo miła i sympatyczna współpraca z Firmą i osoba odpowiedzialną za kontakt. Przedterminowe wykonanie projektu i całej usługi, ponadto bardzo fachowe doradztwo w sprawie fotoksiążki. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam ze współpracy z tą firmą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *