okazje

Prezent dla rodziców

Fotoksiążka w prezencie dla rodziców

Wszyscy kochamy swoich rodziców. Oczywiste jest to, że lubimy obdarzać ich upominkami. Jednak ciągle zastanawiamy się, jaki jest idealny prezent dla rodziców. Odpowiedź jest prosta.
Idealny prezent dla rodziców to taki, który będzie wzruszał, cieszył, nakłaniał do wspomnień. Wiemy wszyscy, jak ważne są dzieci dla swoich rodziców. Dlatego będą cieszyć się, gdy dostaną na pamiątkę zdjęcia rodzinne.

 


W jakiej formie? Jak ma to wyglądać?

Ciekawym pomysłem, będzie fotoksiążka!

 

fotoksiązkaa dla rodziców

W jednym miejscu wszystkie najważniejsze, najpiękniejsze zdjęcia rodzinne! Co najważniejsze, w pięknej oprawie i starannie zrobione.

Można umieścić w niej zdjęcia rodzinne, które wszyscy znają w rodzinie, lub takie, o których nikt nie wiedział. Będzie to wspaniała niespodzianka!
Taka fotoksiążka się nie niszczy, posłuży długie lata, nawet gdy będzie oglądana codziennie! A będzie na pewno, ponieważ to idealny prezent dla rodziców!


Zaletą takiej fotoksiążki, jest fakt, iż możemy sami sobie ją zaprojektować. Posłuży nam do tego specjalny program internetowy, dzięki któremu wybierzemy, idealny szablon, wyjątkową i niepowtarzalną czcionkę, którą podpiszemy zdjęcia rodzinne (może jakimś zabawnym tekstem, który rozśmieszy całą rodzinę). Program umożliwia również dostosowanie ilości zdjęć, ich wielkości (możemy zmniejszać, powiększać, albo nadać im jakiś kształt). Dostosujemy również kolory oraz inne ozdobniki graficzne!

 

tutaj możesz zaprojektować swoją fotoksiążkę

 

 

Godnym uwagi aspektem jeszcze jest to, że taka fotoksiążka dla rodziców, powstać może zupełnie online, bez naszego wychodzenia z domu! Wspaniale prawda? Przygotujemy prezent dla rodziców, nie wychodząc z domu, czyli zaoszczędzimy czas, który będziemy mogli poświęcić na inne przyjemności. Płatności wykonamy online jak i wyślemy zdjęcia. Pełen profesjonalizm, bez wychodzenia z domu.

 

Fotoalbum w podziękowaniu dla rodziców

Wiele par z okazji ślubu pragnie podziękować w szczególny sposób swoim rodzicom. Szukają odpowiedniego prezentu. Dobrym pomysłem jest fotoksiążka wykonana z zebranych zdjęć jej i jego od narodzin do dnia ślubu czyli historia ich życia do momentu otwarcia nowego etapu.

Jeśli na ten prezent przeznaczasz nieco większą kwotę to polecamy zestaw fotoalbumów ślubnych. Duży fotoalbum 30×30 cm dla Pary Młodej i dwa mniejsze fotoalbumy 25×25 cm lub 20×20 cm dla obu par rodziców. Więcej informacji > zestaw fotoalbumów

prezent dla rodziców
dwa mniejsze fotoalbumy w prezencie dla rodziców

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *