Zestawy fotoalbumów

zestaw 1 fotoalbum 30 x 30 cm + 2 fotoalbumy 25 x 25 cm
zestaw 1 fotoalbum 30 x 30 cm + 2 fotoalbumy 20 x 20 cm
zestaw 1 fotoalbum 25 x 25 cm + 2 fotoalbumy 20 x 20 cm
zestaw 1 fotoalbum 25 x 25 cm + 2 fotoalbumy 15 x 15 cm
zestaw 3 takich samych fotoalbumów 30 x 30 cm
zestaw 3 takich samych fotoalbumów 25 x 25 cm

 

 • W ramach oferowanych zestawów my przygotowujemy projekt, który jest weryfikowany przez osobę zamawiającą.
 • Wszystkie trzy fotoalbumie wykonywane są według tego samego projektu
 • Wszystkie trzy fotoalbumy są takie same, różnią się jedynie formatem
 • Oczywiście można zamówić więcej mniejszych fotoalbumów np. 3 lub 4

Cena zestawu fotoalbumów podobnie jak cena fotoalbumu zależy od kilku zmiennych takich jak: wzór okładki, czy okładka ma być wykonana ze skóry czy z eko-skóry, ile będzie kartek w fotoalbumie, grubości kartek, czy na okładce będzie grawerowany napis lub wytłaczany napis stemplem itd.

 

zestaw fotoalbumów
zdjęcie przedstawia fotoalbumy z okładką T108

Wysyłając zapytanie o cenę zestawu fotoalbumów proszę określić:

1. Który zestaw został wybrany – duży fotoalbum 30×30 z albumami 25×25 czy 20×20 cm czy jeszcze inny

2. Jaki został wybrany wzór okładki ? Wzory okładek są takie same jak dla pojedynczych fotoalbumów. Pokazane są poniżej.

3. Czy okładka ma być wykonana ze skóry naturalnej czy ekoskóry ? Skóra jest droższa. Kolory materiałów pokazane są > tutaj

4. Jakiej grubości mają być kartki ? Dostępne są następujące grubości: 0,6 mm (najczęściej zamawiane) , 0,9 mm (polecamy przy małej ilości kartek) i 1,2 mm (super elegancja). Im większa grubość kartek tym cena zestawu jest większa.

5. Ile będzie kartek w fotoalbumie ? Można nam podać ilość zdjęć, które będą zamieszczone a my wyliczymy szacunkową ilość kartek. Im więcej zdjęć tym będzie więcej kartek i cena będzie wyższa.

5. Czy na okładce będzie grawerowany lub nadrukowany napis ?

6. Czy na okładce będzie napis wytłaczany stemplem? Jeśli tak to czy będzie on barwiony. Dostępne kolory to: złoty, srebrny, brązowy, czarny.

7. Czy projekt fotoalbumu będzie typu standardowego czy spersonalizowanego –
przykłady projektów > tutaj

Jeżeli interesuje Cię taki zestaw fotoalbumów poproś o ofertę. Maila należy wysłać na adres: kontakt@foto-projekt.com.pl

 

albumy ślubne w zestawie
zdjęcie przedstawia fotoalbumy wzór T41S

Para Młoda zamawiając fotoalbum 30 x 30 cm dla siebie może zrobić również wspaniały prezent swoim rodzicom zamawiając dwa mniejsze fotoalbumy.

Przykładowo fotoalbum wzór T41 w formacje 30 x 30 cm z okładką z ekoskóry z 30 stronami (15 rozkładówek) z projektem standardowym kosztowałby382 zł. Zamawiając zestaw z dwoma dodatkowymi fotoalbumami 25 x 25 cm zapłaci się 736 zł. Jak łatwo policzyć te dwa dodatkowe fotoalbumy otrzymuje się za dodatkowe 354 zł czyli każdy z nich kosztuje tylko 177 zł. Jest to naprawdę atrakcyjna cena.

 

kolory okładek fotoalbumów

 

Dostępne wzory okładek fotoalbumów

 

 

5 thoughts on “Zestawy fotoalbumów

 1. Zestaw zamówionych fotoalbumów ślubnych jest wspaniały! Jestem zachwycona projektem jak i precyzja wykonania. Jest dokładnie tak jak chciałam i oczekiwałam. Doskonale! Wszystkim gorąco polecam skorzystanie z usług firmy Pana Marka:)

 2. Genialna realizacja! Zamówiliśmy komplet 3 fotoalbumow ślubnych razem z ozdobnymi pudełkami. Bardzo szybko otrzymaliśmy 2 świetne i nowoczesne projekty i nie było problemu z wprowadzeniem dalszych zmian wg naszego upodobania. Zgadzam się ze wcześniejszymi wpisami projekty były nowoczesne i widać, że Pan Marek zna się na rzeczy. Samo wykonanie albumów też jest bardzo profesjonalne. Zdjęcie dużo lepiej się ogląda niż na laptopie. Materiały i wydruk bardzo dobrej jakości.

  Długo szukałem i nie znalazłem lepszej oferty z projektem i realizacją w tej cenie.
  BARDZO POLECAM!

 3. Zamówiliśmy zestaw fotoalbumów ślubnych i bardzo jesteśmy zadowoleni z usługi. Po przesłaniu zdjęć bardzo szybko otrzymaliśmy propozycję projektu (na drugi dzień), która była trafiona w 10, co świadczy o dużym wyczuciu estetycznym projektanta. Albumy są wykonane perfekcyjnie, brak przebarwień, zarysowań, oprawa bardzo solidna i trwała. Dużym plusem jest szybka realizacja zadania – zamówiliśmy albumy w okresie przedświątecznego szału, gdzie Pan Marek lojalnie nas ostrzegł, że będzie ciężko z “wyrobieniem” się przed świętami, ale pomimo gorącego okresu otrzymaliśmy piękne albumy tydzień przed świętami 🙂
  Gorąco polecamy i bardzo dziękujemy za oprawienie naszych najpiękniejszych wspomnień 🙂
  Ania&Radek

 4. Witam,
  Zamówiliśmy zestaw fotoalbumów ślubnych i jesteśmy mega zadowoleni. Bardzo szybka realizacja (obróbka zdjęć, przedstawienie projektu, itp.). Pełen profesjonalizm i pomoc w tworzeniu naszego albumu, wspaniała pamiątka na całe życie. Albumy są wykonane perfekcyjnie, bardzo solidne i trwałe.
  SERDECZNIE POLECAMY :).

 5. Niesamowita obsługa klienta – od pierwszej rozmowy telefonicznej podczas której Pan Marek pomógł nam podjąć decyzję wyboru zestawu fotoalbumów do naszego Ślubu i Pleneru oraz udzielił wszystkich niezbędnych informacji na temat sposobu pracy, realizacji projektu oraz zasad wykonania fotoalbumu wiedziałam, że trafiliśmy w dobre ręce. Nie myliłam się – obsł uga okołoprojektowa była genialna.
  Zdecydowaliśmy się na wzór T214, wysokogatunkowe drewno w połączeniu ze skórzanym grzbietem, do tego drewniane pudełko, papier półmat. Całość wygląda wręcz majestatycznie – wszyscy, którzy ogladali nasze fotoalbumy są zachwyceni.
  Jesteśmy pewni, że tak solidnie wykonany zestaw przetrwa niejedno pokolenie. Serdecznie dziekujemy za tak cudowną pamiątkę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *