Zestawy fotoalbumów

zestaw 1 fotoalbum 30 x 30 cm + 2 fotoalbumy 25 x 25 cm
zestaw 1 fotoalbum 30 x 30 cm + 2 fotoalbumy 20 x 20 cm
zestaw 1 fotoalbum 25 x 25 cm + 2 fotoalbumy 20 x 20 cm
zestaw 1 fotoalbum 25 x 25 cm + 2 fotoalbumy 15 x 15 cm
zestaw 3 takich samych fotoalbumów 30 x 30 cm
zestaw 3 takich samych fotoalbumów 25 x 25 cm

 

 • W ramach oferowanych zestawów my przygotowujemy projekt, który jest weryfikowany przez osobę zamawiającą.
 • Wszystkie trzy fotoalbumie wykonywane są według tego samego projektu
 • Wszystkie trzy fotoalbumy są takie same, różnią się jedynie formatem
 • Oczywiście można zamówić więcej mniejszych fotoalbumów np. 3 lub 4

Cena zestawu fotoalbumów podobnie jak cena fotoalbumu zależy od kilku zmiennych takich jak: wzór okładki, czy okładka ma być wykonana ze skóry czy z eko-skóry, ile będzie kartek w fotoalbumie, grubości kartek, czy na okładce będzie grawerowany napis lub wytłaczany napis stemplem itd.

 

zestaw fotoalbumów
zdjęcie przedstawia fotoalbumy z okładką T108

Wysyłając zapytanie o cenę zestawu fotoalbumów proszę określić:

1. Który zestaw został wybrany – duży fotoalbum 30×30 z albumami 25×25 czy 20×20 cm czy jeszcze inny

2. Jaki został wybrany wzór okładki ? Wzory okładek są takie same jak dla pojedynczych fotoalbumów. Pokazane są poniżej.

3. Czy okładka ma być wykonana ze skóry naturalnej czy ekoskóry ? Skóra jest droższa. Kolory materiałów pokazane są > tutaj

4. Jakiej grubości mają być kartki ? Dostępne są następujące grubości: 0,6 mm (najczęściej zamawiane) , 0,9 mm (polecamy przy małej ilości kartek) i 1,2 mm (super elegancja). Im większa grubość kartek tym cena zestawu jest większa.

5. Ile będzie kartek w fotoalbumie ? Można nam podać ilość zdjęć, które będą zamieszczone a my wyliczymy szacunkową ilość kartek. Im więcej zdjęć tym będzie więcej kartek i cena będzie wyższa.

5. Czy na okładce będzie grawerowany lub nadrukowany napis ?

6. Czy na okładce będzie napis wytłaczany stemplem? Jeśli tak to czy będzie on barwiony. Dostępne kolory to: złoty, srebrny, brązowy, czarny.

7. Czy projekt fotoalbumu będzie typu standardowego czy spersonalizowanego –
przykłady projektów > tutaj

Jeżeli interesuje Cię taki zestaw fotoalbumów poproś o ofertę. Maila należy wysłać na adres: kontakt@foto-projekt.com.pl

 

albumy ślubne w zestawie
zdjęcie przedstawia fotoalbumy wzór T41S

Para Młoda zamawiając fotoalbum 30 x 30 cm dla siebie może zrobić również wspaniały prezent swoim rodzicom zamawiając dwa mniejsze fotoalbumy.

Przykładowo fotoalbum wzór T41 w formacje 30 x 30 cm z okładką z ekoskóry z 30 stronami (15 rozkładówek) z projektem standardowym kosztowałby382 zł. Zamawiając zestaw z dwoma dodatkowymi fotoalbumami 25 x 25 cm zapłaci się 736 zł. Jak łatwo policzyć te dwa dodatkowe fotoalbumy otrzymuje się za dodatkowe 354 zł czyli każdy z nich kosztuje tylko 177 zł. Jest to naprawdę atrakcyjna cena.

 

kolory okładek fotoalbumów

 

Dostępne wzory okładek fotoalbumów

 

 

5 thoughts on “Zestawy fotoalbumów

 1. Zestaw zamówionych fotoalbumów ślubnych jest wspaniały! Jestem zachwycona projektem jak i precyzja wykonania. Jest dokładnie tak jak chciałam i oczekiwałam. Doskonale! Wszystkim gorąco polecam skorzystanie z usług firmy Pana Marka:)

 2. Genialna realizacja! Zamówiliśmy komplet 3 fotoalbumow ślubnych razem z ozdobnymi pudełkami. Bardzo szybko otrzymaliśmy 2 świetne i nowoczesne projekty i nie było problemu z wprowadzeniem dalszych zmian wg naszego upodobania. Zgadzam się ze wcześniejszymi wpisami projekty były nowoczesne i widać, że Pan Marek zna się na rzeczy. Samo wykonanie albumów też jest bardzo profesjonalne. Zdjęcie dużo lepiej się ogląda niż na laptopie. Materiały i wydruk bardzo dobrej jakości.

  Długo szukałem i nie znalazłem lepszej oferty z projektem i realizacją w tej cenie.
  BARDZO POLECAM!

 3. Zamówiliśmy zestaw fotoalbumów ślubnych i bardzo jesteśmy zadowoleni z usługi. Po przesłaniu zdjęć bardzo szybko otrzymaliśmy propozycję projektu (na drugi dzień), która była trafiona w 10, co świadczy o dużym wyczuciu estetycznym projektanta. Albumy są wykonane perfekcyjnie, brak przebarwień, zarysowań, oprawa bardzo solidna i trwała. Dużym plusem jest szybka realizacja zadania – zamówiliśmy albumy w okresie przedświątecznego szału, gdzie Pan Marek lojalnie nas ostrzegł, że będzie ciężko z “wyrobieniem” się przed świętami, ale pomimo gorącego okresu otrzymaliśmy piękne albumy tydzień przed świętami 🙂
  Gorąco polecamy i bardzo dziękujemy za oprawienie naszych najpiękniejszych wspomnień 🙂
  Ania&Radek

 4. Witam,
  Zamówiliśmy zestaw fotoalbumów ślubnych i jesteśmy mega zadowoleni. Bardzo szybka realizacja (obróbka zdjęć, przedstawienie projektu, itp.). Pełen profesjonalizm i pomoc w tworzeniu naszego albumu, wspaniała pamiątka na całe życie. Albumy są wykonane perfekcyjnie, bardzo solidne i trwałe.
  SERDECZNIE POLECAMY :).

 5. Niesamowita obsługa klienta – od pierwszej rozmowy telefonicznej podczas której Pan Marek pomógł nam podjąć decyzję wyboru zestawu fotoalbumów do naszego Ślubu i Pleneru oraz udzielił wszystkich niezbędnych informacji na temat sposobu pracy, realizacji projektu oraz zasad wykonania fotoalbumu wiedziałam, że trafiliśmy w dobre ręce. Nie myliłam się – obsł uga okołoprojektowa była genialna.
  Zdecydowaliśmy się na wzór T214, wysokogatunkowe drewno w połączeniu ze skórzanym grzbietem, do tego drewniane pudełko, papier półmat. Całość wygląda wręcz majestatycznie – wszyscy, którzy ogladali nasze fotoalbumy są zachwyceni.
  Jesteśmy pewni, że tak solidnie wykonany zestaw przetrwa niejedno pokolenie. Serdecznie dziekujemy za tak cudowną pamiątkę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *