z jakich okazji najczęściej zamawiane są fotoksiążki

 

Gdybyśmy zapytali internautów z jakich okazji można zamawiać fotoksiążki to z pewnością otrzymalibyśmy bardzo szerokie spektrum odpowiedzi. Wymieniane byłby fotoksiążki ślubne, z wakacji, pamiątkowe rodzinne, fotoksiążki dzieci, fotoksiążki z podróży zagranicznych itd.

Jeżeli zadamy pytanie w inny sposób - z jakich okazji najczęściej zamawiane są fotoksiążki to otrzymamy wąską grupę odpowiedzi.

Z tego co obserwujemy być może z racji naszej specyfiki czyli oferowania fotoksiążki wraz z opracowaniem jej projektu najczęściej zamawiane są:

fotoksiążki

  • fotoksiążki ślubne » prezentujące zdjęcia zazwyczaj od momentu przygotowań do wesela włącznie plus wybrane zdjęcia z sesji ślubnej
  • fotoksiążki dla rodziców » prezentujące zdjęcia noworzeńców od narodzin po dzień ślubu
  • fotoksiążki dziecka » prezentujące zdjęcia z wybranego okresu życia dziecka
  • fotoksiążki rodzinne » prezentujące zdjęcia rodzinne z jakiegoś wybranego okresu
  • fotoksiążki z wakacji » najmilsze i najciekawsze zdjęcia z wakacji, wycieczki lub podróży

 

Jeśli chodzi o fotoksiążki ślubne to stanowią one uzupełnienie tradycyjnego albumu fotograficznego lub fotoalbumu dostarczonego przez fotografa ślubnego. Zawierają one zazwyczaj więcej zdjęć (200 - 400) i stanowią bogatą relację z ceremonii ślubnej i wesela. Mają one raczej charakter reportażowy niż artystyczny.

 

Jeżeli wolisz samodzielnie zaprojektować swoją fotoksiążke w wygodnym programie - przejdź na stronę http://zaprojektuj-sam.szablony.in/

Script logo