Fotokalendarz na ścianę lub na biurko

 

Kalendarz wiszący na ścianie lub na biurku po powszechny gadżet w naszym domu i biurze. Wystarczy "rzut oka" aby sprawdzić aktualną datę, możliwy termin spotkania lub wyjazdu, imieniny bliskiej osoby. Jeżeli jest to kalendarz z naszymi własnymi zdjęciami (foto kalendarz) tym większą większą sprawia przyjemność nam sprawia. Możemy w nim umieścić zdjęcia naszych bliskich, zdjęcia z wakacji czy na przykład z wycieczki zagranicznej.

 

kalendarze A4Foto kalendarz możesz zaprojektować i zamówić w naszym programie

 

 

Fotokalendarz to doskonały prezent na wiele okazji i dla wielu osób. Może być świetnym prezentem dla baci ze zdjęciami wnuczka lub wnucząt. Można nim obdarować wychowacę w szkole (może mniej surowo będzie oceniał klasówki).  A może na prezent dla szefa w firmie ?

Kalendarz na ścianę jest idealną opcją dla wszystkich osób, które w szybki sposób potrzebują zorientować się w aktualnej dacie. W kalendarzach na ścianę możemy zapisywać wszelkiego rodzaju informacje i nadchodzące wydarzenia, które będą nam się przypominać podczas każdego spoglądania na kalendarz.

Fotokaledarze ścienne stanowią od wielu lat doskonałą formę promocji firmy. Osoby obdarowane takim kalendarzem spoglądając na niego poświadomie utrwalają sobie logo i wizerunek firmy

 

Oferujemy fotokalendarze

  • w formacie A3 pionowym i poziomym ( 40x30 cm, 30x40 cm ) , A4 pionowym i poziomym ( 30x21cm, 21x30 cm ) ⇒ do powieszenia na ścianie
  • fotokalendarze na biurko
  • dostępne są różne szablony tematyczne: dziecięcy, nowoczesny, standardowy, dekoracyjny
  • na każdy miesiąc jest osobna strona w fotokalendarzu

 

fotokalendarze firmowe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotokalendarz na ścianę z własnymi zdjęciami

 

fotokalendarze na ścianęfotokalendarze a4fotokalendarze a3

 

 

 

 

 

 

 

Fotokalendarze na biurko z własnymi zdjęciami

 

fotokalendarz na biurkofotokalendarze na biurkofotokalendarze

 

 

 

 

 

 

 

darmowy program do fotokalendarzy

 

 

 

Dodaj komentarz
Script logo