Wykonanie fotoksiążki od momentu skierowania projektu na produkcję zajmuje średnio 4-5 dni roboczych. Do tego należy doliczyć czas transportu przesyłki kurierskiej. Są to zwykle 2 dni robocze. Tak wygląda realizacja zamówienia w przypadku fotoksiążek wykonywanych w oparciu o projekt samodzielnie przygotowany w naszym programie » przejdź do strony programu

 

W przypadku gdy zamawiana jest fotoksiążka łącznie z projektem czas się wydłuża. W pierwszej kolejności przygotowujemy próbki 3 wersji projektu, różniące się kolorystyką tła, kompozycja zdjęć, ramkami wokół zdjęć itp. Osoba zamawiająca fotoksiążkę z pośród przesłanych wersji wybiera tą, która najbardziej się podoba i jest najbliższa jej oczekiwaniam. Może również zgłosić dodatkowe sugestie. Jeżeli szybko dostajemy decyzję to mamy możliwość szybkiej kontynuacji prac nad całością projektu. Jeżeli decyzja przesyłana jest z opoźnieniem to automatycznie wydłuża to czas realizacji. Podobna sytuacja jest w momencie gdy przesyłamy projekt całości fotoksiążki. Jeżeli bezzwłocznie dostajemy informację zwrotną o ewentualnych zmianach to mamy możliwość szybkiego ich naniesienia do projektu i odesłania do ponownej weryfikacji.

 

Jest jeszcze jeden element wpływający na czas realizacji zamówienia - terminowa wpłata zaliczki i zapłata za całość fotoksiążki.
Po złożeniu zamówienia na fotoksiążkę prosimy o wpłatę zaliczki zazwyczaj w wysokości 60 zł. Nie czekamy na pojawienie się tej wpłaty na koncie. Od razu przystępujemy do prac. Oczekujemy jednak na niezwłoczną wpłatę przed wysłaniem całości projektu do weryfikacji. Bardzo pomaga nam przesłanie potwierdzenia zlecenia przelewu.
Analogicznie przed skierowaniem projektu na produkcję oczekujemy dowodu wpłaty pozostałej części. Wynika to z faktu, że fotoksiążka to produkt spersonalizowany, który może być sprzedany tylko osobie która ją zamówiła. Nie można jej sprzedać jakieś innej osobie i odzyskać poniesione koszty. Prosimy więc o wyrozumiałość.

 

Jak łatwo zauważyć czas związany z fazą przygotowania projektu w dużym stopniu zależy od osoby zamawiającej fotoksiążkę. Przy sprawnej komunikacji nie przekracza on tygodnia. Zdarzają się jednak sytuacje gdy odpowiedzi dostajemy nawet po 2-3 tygodniach. Z tego też względu trudno nam jednoznacznie określić termin. Z naszej strony staramy się płynnie realizować przyjęte zamówienia.

 

Jeżeli masz dodatkowe pytania dotyczące czasu realizacji zamówienia proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

 

Script logo